Kabelky Puma

Puma má ambice stát se nejžádanější značkou v oblasti sportovního lifestylu. Je zaměřena na kombinaci sportovních, lifestylových a fashion esencí. Značka se zakládá na důrazňování individualizmu, distinktivního stylu a spontánnosi.

Společnost Puma byla založena v německém Herzogenaurachu v roce 1948 a své zboží dodává do prodejen a obchodních domů ve více než 80 zemích světa. Nezbytnou součástí její filozofie jsou po řadu let tyto čtyři pilíře: tradice, sportovní výkon, technologická inovace a překonávání překážek.

Puma nyní začala spolupracovat s modelkou Lydií Hearst a americkou návrhářkou Heatherette, se kterými vytvořili limitovanou edici kabelek. Ty jsou dokonce vybaveny mini baterkou, která má ženám pomoci lépe se v kabelkách orientovat. „Každý, kdo mne zná, ví o mé posedlosti kabelkami. Zamilovala jsem se do kabelky od Pumy v první minutě, kdy jsem ji spatřila. Protože mít kvalitní kabelku je prostě nezbytnost, což jistě potvrdí každá žena,” říká Lydia Hearst. Kabelka Puma Lydia Bag by Heatherette bude k dispozici ve třech barevných provedeních: „Delicate”, „Night” a „Wild” a bude jí vyrobeno limitované množství 100 kousků.

Kabelky Puma 1 Kabelky Puma 2 Kabelky Puma 3

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *